Mansur Yavaş Muhtarlar Günü’nde Başkentli muhtarları BAKAP’ta ağırladı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin en büyük tarım kampüsü BAKAP’ın kapılarını Başkentli muhtarlara açtı.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında merkez ve çevre ilçelerden gelen muhtarları geçtiğimiz Salı günü BAKAP’ta ağırladı. Muhtarlar aileleri ile birlikte gün boyu keyifli vakit geçirdi.
YAVAŞ: SİZLERİN SAYESİNDE BİZ GÖREMEDİKLERİMİZİ GÖRÜYORUZBaşkentli muhtarların Muhtarlar Günü’nü kutlayan Başkan Mansur Yavaş muhtarlarla birliktekenti yönettiklerini söyleyerek, “Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlediğimiz, toplantıya teşriflerinizden dolayı çok teşekkür ederim. 4,5 yıldır birlikte çalışıyoruz. Elimizden geldiği kadar Ankara’nın özellikle civarında eksikleri yapmaya çalışıyoruz. İnşallah dönemimiz bitene kadar birçok eksiği de tamamlayacağız. Sizlerin sayesinde biz göremediklerimizi görüyoruz. Sizler belediyeye bildiriyorsunuz, eksikleri söylüyorsunuz bizler de elimizden geldiği kadar yapmaya çalışıyoruz. Zaten kenti beraber yönetmek böyle bir şey. Yani hemen hemen hepiniz bulunduğunuz bölgede oylarla seçilmiş orayı temsil eden en değerli yöneticilersiniz. Verdiğimiz sözleri yaptık diyebilmek için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.
Muhtarlar ile iş birliği yapmaya devam edeceklerini söyleyen Yavaş, “İnşallah hizmetlerimize devam edeceğiz. İnşallah yeniden aday olacak muhtarlarımıza başarılar diliyorum. Dileğim odur ki inşallah önümüzdeki yıl sizlerin de destekleriyle tekrar burada buluşmayı diliyorum” dedi.