Altındağlı çocuklar sinemada

Altındağ Belediyesi okulların ara tatile girmesiyle yüzlerce çocuğu sinemayla buluşturdu. Altındağlı 450 çocuk sinema keyfi yaptı.
Altındağlı çocuklara tatil sürprizi… Eğitim öğretim yılının ilk molasında çocukları sevindirmek için harekete geçtiklerini söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı “Çocuklarımızın yüzü güldüyse ne mutlu bize…” dedi.
TÜM ETKİNLİKLER ÜCRETSİZBaşkan Balcı “Çocuklarımız kültürle, sanatla, tiyatroyla ve sinemayla büyümeli. Okulda aldıkları eğitim, bu tarz etkinliklerle desteklenirse çocuklarımız için daha iyi olur. Bu nedenle, Altındağlı çocuklarımızın sosyal hayata daha fazla karışması, gençlerin tiyatro ve sinema gibi etkinliklerle iç içe olması için elimizden geleni yapıyoruz. Onların mutlu olduğunu görmekten büyük memnuniyet duyuyorum” ifadelerini kullandı.
Gençlere ve çocuklara yönelik faaliyetlerin artarak devam edeceğini de sözlerine ekleyen Başkan Balcı, Altındağ Belediyesi’nin sunduğu tüm bu imkanların ücretsiz olduğunu vurgulayarak, herkesi bu faaliyetlere katılmaya davet etti.