Ankara’da bir ilk: Bebek Kulübü açılıyor

Yenimahalle Belediyesi ilçedeki çocuk ve gençlerin hem fiziksel hem de kişisel gelişimleri için yaptığı çalışmalara bebekleri de ekledi. Bebek Kulübü ile Ankara’da bir ilke imza atacak olan belediye, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi’nde Ebeveyn- Bebek oyun grupları için düğmeye bastı.
YENİMAHALLE’DE BİRLİKTE BÜYÜYEN SAĞLIKLI AİLELER“Birlikte büyüyen sağlıklı aileler için!” sloganıyla yola çıkan ve ön kayıtların başladığı Bebek Kulübü’nde; bilişsel, fiziksel, sosyal ve duygusal alanlarda bebeklerin sağlıklı gelişimine katkı sunulacak. Ebeveynlerle bebeklerin arasındaki bağı kuvvetlendirmek ve sağlıklı bir ilişki inşa etmek için interaktif oyunlar ve etkinliklerle dolu programlar düzenlenecek. Ebeveynlere çocuk büyütme sürecinde yalnız olmadıkları hissettirilerek, deneyimlerini paylaşabilecekleri destek ortamları oluşturulacak.
6-36 aylık bebekler ve aileleri için kurulan Bebek Kulübü’nden, çocuk gelişim uzmanları tarafından özenle seçilen materyaller ve eğitim programlarından yararlanmak, keyifli ve kaliteli zaman geçirmek isteyen Yenimahalle sakinleri 0 549 477 64 32 numaralı telefonu arayarak bilgi alıp ön kayıt oluşturabilecek.