Çadır tiyatrosu

Bildiğin çadır tiyatrosu.
Daha önce yazıldı biz de yazalım, bulunsun!
Kulübün Divan Başkanı duayen gazeteci (ki, duayen vasfını o gün orada bıraktı), konuk kulübün başkanı Ali Koç!
Bari başka bir gazeteci daha alsaydınız da inandırıcı olsaydınız. Haklı olduğunuz yerlerde sile inandırıcılığınızı yitirdiniz.
Zaten Türk futbolunun tamamı çadır tiyatrosu, kumpanya!
Hazretler Maliye Bakanı Sayın Şimşek’e gidip vergi borçları için yardım istemişler. Bakan tam bir devlet adası gibi davranıp bunları kapıdan göndermiş ki, üçten dokuza kadar haklı, bizim de hakkımızı korumuş. Memleketin yarısı asgari (dip) ücrete talim ederken, emeklinin en babası 7 bin 500 alırken utanamadı utanmazlar! Egolarınızı tatmin ederken, kimin daha uzağa idrar atacağını tartışırken bugünleri neden düşünmediniz? Üstelik böyle yapacağınızı bu satırlarda yazdık!
Şimdi gidin, paşa paşa vergi, SSK borçlarınızı temizleyin!
Nasıl olsa biriniz 70 milyonluk zatış yapmış, biri UEFA’dan 30 milyon kazanmış, oradan ödeyin!
Diğeri, üçüncü…
Onunki, yani Beşiktaş tam bir garabet!
Geçen seneden kalan gruba en fazla üç dört takviye yapıp şampiyon olacaklarını söylüyorlardı. 10 takviye yaptılar. Cimrilikle tutumluluk arasındaki farkı ayırt edemediklerinden, paraları heba ettiler! Elendikleri takım 0,62 şansa sahipti. Hatalar birikince, başkan-yönetim-hocanın tamamı gitti!
Tiyatro devam ediyor!
TFF Başkanı yuhalanıyor, sorumluluk almadan üfleyen iki hakem eskisi atıp tutuyor. Biri 25 sene sonra Galatasaray’ın UEFA Şampiyonluğu için “Gözlerimin önünde hakemi satın aldılar” diyor.
Yok “hakemler saunada para paylaşmışlar”, “jamerli ortamlarda konuşulmuş, iş bağlanmış!”
İspat, delil, kanıt yok!
Yayın geliri Ronaldo’nun yıllık gelirinden 18 milyon Euro daha düşük!
Marka değerine bakın siz!
Marka değeri yüksek ligimizde 7 hoca takımından ayrıldı.
Başakşehir’den ayrılan Emre Belözoğlu Ankaragücü’ne getirildi! Bu vizyon başkent ekibinin yöneticilerinde var mıydı? Birileri mi salık verdi, Acun Ilıcalı devreye mi girmiş, bilemiyorum. Sadece soru olarak soruyorum.
32 kısım tekmili birden kumpanyamız devam edecek, daha kimler kimler katılacak, oyunu zenginleştirecek.