Eczacıbaşı Budapeşte deplasmanında

2024 CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda mücadele eden Eczacıbaşı Dynavit, Budapeşte’ye gitti. Turuncu beyazlılar, Macaristan temsilcisi Vasas Obuda Budapeşte’ye konuk oluyor. Karşılaşma öncesi görüşlerini aktaran Eczacıbaşı Dynavit Başantrenörü Ferhat Akbaş, “Şampiyonlar Ligi grup aşamasının son iki maçındayız. Her setin, her sayının önemlinin yüksek olduğu maçlara çıkacağız. Önce Macaristan deplasmanı, sonrasında ise evimizde Scandicci. Macaristan’daki salon atmosferinin zorlu olacağını biliyoruz. Rakibimize saygı duyuyoruz. İyi bir galibiyet ile evimize dönmek istiyoruz” dedi.
Genç libero Aybüke Özel ise “Gruptaki son iki maçımıza giriyoruz. İlerleyen turlar için her sayı çok önemli. Bunun bilinci ile sahada olacağız. Takım olarak elimizden gelenin en iyisi yaparak hedeflerimize ulaşmak istiyoruz” diye konuştu.
Vasas Obuda Budapeşte – Eczacıbaşı Dynavit karşılaşması, bugün saat 21.00’de (TSİ) ERD Arena Budapeşte’de oynanacak. Karşılaşma, Red Bull TV ekranlarından şifresiz olarak yayınlanacak.
Red Bull TV Şifresiz izleyebilmek için      :
http://redbull.com/eczacibasidynavitcanliizle