Ertuğrul: Pursaklar’da geziler hiç bitmeyecek

Pursaklar Belediyesi tarafından, genç nesillerin sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerde bulunabilmeleri için 15-20 yaş arası kızları ve erkekleri gönderdiği Mersin’deki Mehmet Akif Ersoy Gençlik Kampı ve Yıldırım Beyazıt Gençlik Kampında genç erkek ve kızlar, eğlence dolu günler geçirdi.
‘‘Arkadaşlarımız hem dinlendi hem de kamp ateşi yakıp, şarkılar söyleyerek, yeni arkadaşlıklar edindiler’’Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Mersin’de bulunan Gençlik Kamplarına gönderdiğimiz genç kardeşlerimiz üç gün boyunca çeşitli aktivitelerle bol bol eğlenme fırsatı buldu. Arkadaşlarımız hem dinlendi hem de kamp ateşi yakıp, şarkılar söyleyerek, yeni arkadaşlıklar edindiler. Pursaklar’da geziler hiç bitmeyecek. İlerleyen günlerde de gençlerimize yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler ve organizasyonlar düzenlemeye devam edeceğiz. Takipte kalın’’ dedi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Pursaklar Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen gençlik kampı organizasyonunda katılan gençler kamp alanında, birbirinden farklı sportif aktivitelerle üç gün boyunca unutulmaz anlar yaşadı.