Fırat Albayram, Ceyda Kasabalı çifti ‘Kardeş Takımı’ için kamera karşısına geçti

Yapımcılığını CJ ENM, Medyapım ve Ay Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Elif Dede ve Meriç Aydın’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan’ın oturduğu aile, çocuk, macera filmi “Kardeş Takımı” 19 Ocak tarihinde vizyona giriyor. Başrollerini Fırat Albayram, Ceyda Kasabalı, Çağan Efe Ak, Ecrin Su Çoban, Mehmet Aybars Kaya, Gece Işık Demirel, Mert Denizmen, Melis İşiten,Gülhan Tekin, Gökhan Özoğuz ve Yekta Kopan gibi ünlü isimler paylaşıyor. Aile ve kardeş olmanın değerininanlatıldığı film için Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı çifti yıllar sonra yeniden birlikte kamera karşısına geçti. Ünlü çift rol aldıkları Kardeş Takımı’nı ilk kez anlattı.
“BİRLİKTE AİLE FİLMİ’NDE OYNAMAK GÜZEL HİSSETTİRDİ!”Ceyda Kasabalı, Fırat Albayram çifti Kardeş Takımı’nda özel ajan olan , dört çocuklu bir anne babaya hayat veriyor. Ünlü oyuncular yayınlanan fragmanıyla beğeni toplayan Kardeş Takımı’nın set sürecini anlattılar. Keyifli bir çekim süreci geçirdiklerini belirten Fırat Albayram, “Ceyda ile birbirimize alışık olduğumuz için aile enerjisini çıkarabilmek daha rahat oldu. Umarım izleyiciye de aramızdaki sevgi dolu ilişkiyi geçirebilmişizdir” dedi.Ceyda Kasabalı ise “Daha önce de birlikte oynama firsatımız olmuştu aslında ama o zamanlar henüz youtube programı yapmıyorduk. Youtube’da sürekli birlikte iş yapmanın, birbimizi kamera önünde iyi tanımanın konforunu bu filmde çok daha fazla hissetik. Artık birbirimize bakmadan bile ne yapacağımızı anlayabilir olmuşuz. Bunu bir aile filminde deneyimlemek güzel hissettirdi. “ dedi.
Kardeş Takımı özet: Sıradan bir okul sabahına uyandığını zanneden 4 kardeş Deniz, Derya, Ali ve Yaz; anne babalarının aslında birer gizli ajan olduklarını öğrenirler. Anne babaları, olağanüstü teknolojilerin korunduğu TeknoStar için çalışmaktadırlar ancak bu teknolojileri ele geçirmek isteyen kötü güçler tarafından kaçırılmışlardır. TeknoStar, Dünya’nın geleceğine yön veren yüzlerce teknolojik icat ve yazılımın saklandığı önemli bir merkezdir. Evlerindeki gizli bir bölmede saklanan süper bilgisayar TA-OZ 4000 namıdiğer TAKOZ’un da yardımlarıyla hem anne ve babalarını hem de Dünya’nın geleceğini kurtarmak için maceraya atılan 4 kardeş; bu zorlu yolculukta gerçek bir KARDEŞ TAKIMI’na dönüşeceklerdir.