Gençlerbirliği’nin efsane başkanı İlhan Cavcav mezarı başında anıldı

Gençlerbirliği’nin efsane başkanı İlhan Cavcav vefatının 7. yıldönümünde Cebeci Asri Mezarlığındaki mezarı başında anıldı. Anma programına, Gençlerbirliği yönetim kurulu üyeleri, altyapı oyuncuları, kulüp personeli ve taraftarlar katıldı. İlhan Cavcav ve kısa süre önce hayatını kaybeden Hasan Şengel anısına dualar okundu. Anmanın ardından  Gençlerbirliği Asbaşkanı Mehmet Soylu, İlhan Cavcav ve Şengel’i anan bir konuşma yaptı.
Gençlerbirliği Asbaşkanı Mehmet Soylu, kulüp başkanı Niyazi Akdaş’ın istifasının ardından “Takımın sonuna kadar yanındayız. Sezon sonuna kadar takımı götüreceğiz. İçimizden birisini başkan seçeceğiz” dedi.
Mehmet Soylu, Başkan Akdaş’ın istifası sonrası yönetim içinden birini başkan seçeceklerini ifade ederek, “Başkanımız aslında geçtiğimiz hafta istifa edeceğiniz bize iletmişti. Biz de üst üste hem kupa maçı hem de lig maçı öncesi tekrar düşünmesini söyledik.  Başkanımız istifada kararlı oldu. Bundan sonraki süreçte biz hafta içinde bir yönetim kurulu toplantısı yapacağız. Takımın sonuna kadar yanındayız. Sezon sonuna kadar takımı götüreceğiz. İçimizden birisini başkan seçeceğiz.  Bu arada çeşit toplantılarımızı, görüşmelerimizi yapacağız. Gerek belediye başkanımızla gerek çeşitli Ankara’daki şehrin büyükleriyle gerek toplantılarımız yapacağız. Bunlarla ilgili belli randevular talebinde bulunduk. Süreç önümüzdeki hafta daha netleşecek” dedi.