Güliz Ayla’dan yeni tekli ‘Hücumdayım’

Sözleriyle, müziğiyle, tavrıyla ilk günden itibaren, özgün ve güçlü bir çıkış yakalayan Güliz Ayla, listelerde hep üst sıralarda yer alan şarkılara imza attı. 2023 yılını hayli üretken geçiren Güliz Ayla, yıl bitmeden 5. yeni teklisi Hücumdayım’ı Pasaj Müzik etiketiyle 24 Kasım Cuma günü video klibiyle birlikte tüm dijital dünyada yayınlıyor.
Çok çeşitli ortaklıklarla farklı müzikal stillerde şarkılar sunan Ayla, Hücumdayım’ın hem sözlerini yazdı hem de An’danın remiksi ile yeni teklisinin de düzenlemesini yapan Erk Emindayı ile ortaklık yaptı.
Hücumdayım için Güliz Ayla düşüncülerini şöyle açıkladı: ‘Duygularını gizlemeyi sevmeyen biriyim. Hatta gizleyemeyen, elinde olmadan belli eden. Hücumdayım sevdiğine en net şekilde kendini ifade eden, doğrudan konuşan birinin şarkısı. İstediğini kapılara dayanıp alan, bunun için ödemesi gereken bedelleri ödemekten korkmayan cesurların şarkısı.’
Keskin elektronik ritimler ve nefis armonilerle inşa edilmiş ışıl ışıl bir yeni dönem dance pop parçası Hücumdayım. Şarkının video klibi Balıkesir Manyas’ta 3 günde gece gündüz uzun saatler harcayarak Gökhan Özdemir yönetmenliğinde çekti.  Video klipte farklı kadın figürlerini sergileyen Güliz Ayla, bir yolculuğun yoldaki hikayesini doğal görüntüler eşliğinde anlatıyor.