Pursaklar’da alan da satan da memnun

Vatandaşların yaşam kalitesini artıracak yatırımları ilçeye bir bir kazandıran Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Pazar alanlarında esnaf ve hemşehrileri ile bir araya gelmeye devam ediyor.
Her fırsatta esnaf ve mahalle ziyaretleri ile vatandaşların yanında olan Başkan Ertuğrul Çetin, pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek talep ve önerilerini yerinde dinledi.
‘‘PURSAKLARIMIZDAKİ PAZAR ALANLARINI, CADDE VE SOKAKLARDAN MODERN KAPALI YERLERE TAŞIDIK’’Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘İlçemize kazandırdığımız yeni Pazar alanları ile birlikte hemşehrilerimize, modern ve konforlu alışveriş imkânı sunuyoruz. Vatandaşlarımız, her türlü ihtiyacı düşünülerek inşa edilen ve yenilene Pazar alanlarımızın tamamında yağmurda çamurda, yaz sıcağındaki zorlu şartlarda herhangi bir sıkıntı yaşamadan alışveriş yapmanın keyfine varıyor. Çok şükür, Pursaklarımızdaki pazar alanlarını, cadde ve sokaklardan modern kapalı yerlere taşıdık. İlerleyen günlerde de ilçe halkımızın yaşam kalitesini artırmak adına çalışmalarımız artarak devam edecek’’ dedi.
Ziyaret sırasında pazarcı esnafı ve vatandaşlar, ilçeye 4,5 yılda 4 yeni pazar alanı kazandırması, mevcut pazar alanlarını yenilemesi ve modern koşullarda alışveriş imkânı sunmasından dolayı Başkan Ertuğrul Çetin’e teşekkür etti.