Sincan belediyesinden 3 açılış birden

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan kısa sürede söz verdiği kreşleri tamamlayarak, açılışlarını bir bir gerçekleştiriyor. Menekşe, Leylak, Lale ve Zambak kreşlerinin ardından 5. Kreş olan Papatya kreşi de hizmete açıldı. Mustafa Kemal Mahallesinde papatya kreşinin yanı sıra Hanımlar Konağı, Güngörmüşler konağından oluşan eğitim ve kültür külliyesi halinde bir bütün olarak hizmet verecek olan Sosyal tesislerin açılışı törenle gerçekleştirildi.
“Kampüs İçinde 3 Tesis Sincanımıza Hayırlı Olsun”Geleceğin teminatı çocuklar ve gençler için yaptığı projelerle büyük takdir toplayan Başkan Ercan, açılışta yaptığı konuşmada
“Açılış zincirimize bir halka daha ekliyoruz. Son dönemde hamdolsun açılıştan açılışa koştuğumuzu ifade edebilirim. Burada yaptığımız kreşlerin 5.’sini açıyoruz. Sadece kreş yok burada, kampüs gibi. Hanımlarımız için yaşam merkezi var, güngörmüşlerimiz için yaşam merkezi var. İşte böylesine güzel bir kampüs. Yine az ileride bir kampüs daha yaptık. Orada da yüzme havuzumuz, millet kıraathanemiz, gençlik merkezimiz ve kreşimiz var. İlçemizde eğitim ve kültür adına hayata geçirdiğimiz her eser ve hizmeti ülkemizin geleceği adına yapılmış büyük bir yatırım olarak değerlendiriyoruz. Sosyal tesislerimiz Sincanımıza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.