‘Bal’ ile yeniden başlıyor

Duruşu, müzisyenliği, kalitesi ve yorumcu kimliği ile son yıllarda durmaksızın hem tekli hem de çoklu projeler üreten Gökhan Türkmen, GTR Müzik etiketli yeni teklisi ‘BAL’ı video klibiyle 19 Ocak Cuma tüm dijital platformlarda yayına açıyor. Ustalık döneminin en parlak zamanlarını yaşayan Gökhan Türkmen, bir yıl içinde milyonlarca tıklanma ve şarkılarıyla müzik dünyasının en popüler isimlerinden biri. Yapay zekanın müzik sektörünü etkilediği ve şarkılar üretildiği dönemde, kendi besteleriyle varlığını korumayı başaran Gökhan Türkmen, sektördeki   16. yılının ilk ürünü BAL ile yeni bir başlangıç hikayesi yazmaya başlıyor. 
Sözlerini Ozan Turgut’un kaleme aldığı, Gökhan Türkmen’in bestelediği, Alper Anık’ın düzenlemesini yaptığı BAL’ı mix&mastering’ini Tunç Çakır hazırladı. Klip yönetmenliğini ise Murat Joker üstleniyor. 
Kendine has bir ustalığa evrilen Gökhan Türkmen, yeni şarkısında gitar sound’undan vokallere, davula, nefeslilere kadar canlı çalınıp kaydedilen enstrümanları modern anlayışla, elektronik seslerle harmanladı.