Çocuklar için eğlencenin yolu İstanbul Cevahir’de!

Yüzlerce markaya ve sınırsız eğlenceye ev sahipliği yapan İstanbul Cevahir, düzenlediği etkinliklerle çocuklara benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Nisan ayı boyunca ve sömestir tatilinde atölye çalışmalarının devam edeceği Çocuk Kulübü’nde, minikler tatilin tadını çıkartırken hem eğlenecek hem öğrenecek.
Çocuklar Sömestir Tatilini İstanbul Cevahir’de Kutlayacak!Ocak ayı boyunca birbirinden farklı etkinlikler ile çocuklara kapılarını açan İstanbul Cevahir, miniklere özel sömestir programını açıkladı. 6-14 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan atölyeler sayesinde çocuklar, dolu dolu bir tatil geçirecekler.
6 Nisan tarihinde ‘Makarna ile Güneş Yapımı Atölyesi’ ile çocuklar yaratıcılıklarını ortaya koyarken, 7 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan ‘Kulak Çubuklarından Çiçek Yapımı Atölyesi’ ile büyülü bir doğa inşa edecekler. İstanbul Cevahir ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikler; çocukları eğlendirirken, el becerilerini geliştirmelerine fırsat sunacak.
Çocuk Kulübü Nisan ayı boyunca birbirinden farklı atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak!
Sömestir programının yanı sıra Nisan ayı boyunca çocuklar için çeşitli atölyeler düzenleyen İstanbul Cevahir Çocuk Kulübü; 20 Nisan Cumartesi günü ‘Gramafon Kağıdı ile Kalp Süsleme’ atölyesi, 21 Nisan Pazar günü ‘Sevimli İnek Yapımı’ atölyesi ve 23 Nisan Salı günü ‘Bayraklı Taç ve Papyon Yapımı’ atölyesine ev sahipliği yapacak.‘Çocuklar için Eğlencenin Yolu Cevahir’den Geçer’ sloganı ile etkinliklerini sürdüren İstanbul Cevahir, hafta içi ve hafta sonu ‘14.30/15.30/16.30/17.30’ saatlerinde yaratıcı atölyelere ev sahipliği yapacak. Oyun alanı 4-11 yaş aralığındaki çocukların kullanımı için uygun olacak ve tüm etkinlikler ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.