Çocuklardan Ertuğrul Başkan’a Çat Kapı Ziyaret

Makam kapısını günün her saati hemşerilerine sonuna kadar açan Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’e çocuklardan sürpriz bir ziyaret geldi. Geleceğin Türkiye’sine büyük katkılar sunacak olan çocuklarla keyifli dolu dakikalar geçiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, minik çocuklarla tek tek yakından ilgilendi.
Geleceğin mimarı olarak gördüğü çocukların ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Geleceğimizin teminatı, minik hanımefendiler başkan amcalarını ziyarete gelmiş. Eğer çocuklar biz başkan ile görüşmek istiyoruz diye makama gelebiliyorlar ise gönül köprülerini kurmuşuz demektir. İnşallah gelecekte bu ilçeye ve bu memlekete büyük faydaları dokunacak. Onlara daha iyi bir gelecek sunabilmek adına Belediye olarak gereken tüm çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Çocuklarımıza ziyaretleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her şey çocuklarımız için” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ertuğrul Çetin, güler yüzle ve tebessüm eden bakışlarla kendisini selamlayan çocuklara çeşitli hediyeler verdi.