Ertuğrul Başkan sokakta pazarda halkla iç içe

Vatandaşların modern ve konforlu ortamlarda alışveriş yapabilmeleri adına 4 yeni Kapalı Pazar Alanını ilçeye kazandıran ve mevcut 4 pazar alanını yenileyen Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Salı Kapalı Pazar Alanındaki esnaf ve hemşehrileri ile bir araya geldi.
‘‘VATANDAŞLARIMIZA, YOĞUN İLGİ VE TEVECCÜHLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM’’Pursaklar’daki pazar alanlarını, cadde ve sokaklardan modern kapalı yerlere taşıdıklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Göreve başladığımız günden bugüne her daim sahada milletimizle buluşuyor, onların talep ve beklentilerini diliyoruz. Hemşehrilerimizin, her türlü ihtiyacı düşünülerek inşa edilen ve yenilenen pazar alanlarımızın tamamında yağmurda çamurda, yaz sıcağında, zorlu şartlarda herhangi bir sıkıntı yaşamadan alışveriş yapmanın keyfine varıyor. Bizlerde sık sık pazar alanlarını ziyaret ederek, alışveriş yapan hemşehrilerimizle sohbet ediyor, esnafımızla selamlaşıyoruz. Vatandaşlarımıza, yoğun ilgi ve teveccühleri için teşekkür ediyorum. Biz kocaman bir aileyiz’’ dedi.
Pazar gezisi boyunca vatandaşların sevgi gösterisi ile karşılaşan Başkan Ertuğrul Çetin, pazar alanın çevresindeki sokaklarda 7’den 70’e tüm Pursaklar halkından büyük ilgi gördü.