Etimesgut Belediye Başkanı Enver Başkan Enver Demirel’den müjde

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, “Belediyemizde çalışan memurlarımızın 5 bin TL’lik Bayram İkramiyelerini 15 Mart’ta maaşlarıyla birlikte hesaplarına yatırıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.
Demirel, yatırım ve hizmetleri işçi ve memurların üstün gayret ve emekleriyle gerçekleştirdiklerini kaydeden Demirel, “Çalışanlarımıza değer veriyoruz. Emeklerinin karşılığını almaları noktasında tüm şartlarımızı zorlayarak Hak-İş Konfederasyonu’na bağlı Hizmet-İş Sendikası arasında Toplu İş Sözleşmesi imzaladık ve Belediyede çalışan bin 835 işçimize yüzde 70’i aşan oranda zam yaptık. Sosyal haklardaki iyileştirmelerle artış yüzde 75 oldu. Memurlarımızın Bayram ikramiyelerini Ramazan alı içinde yatırarak onlara da rahat bir nefes aldırmak istiyoruz” diye konuştu.
TUNCAY ERDEM’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİTürk Yerel Hizmet Sen Genel Başkanı Sayın Tuncay Erdem, Sendikanın Ankara Şube Başkanvekili Talip Akbaş, Başkan Demirel’i ziyaret ederek, çalışanlara destekleri için teşekkür ettiler. Erdem, Demirel’in her zaman memurun yanında yer aldığı haklarının alınması noktasında büyük gayret sarfettiğini vurguladı.