Sincan temizlik sonrası mis gibi kokuyor

Vatandaşların yoğun olarak kullandığı alt geçitlerin temiz ve sıhhi olmasına özen gösteren Sincan Belediyesi ekipleri düzenli aralıklarla gerçekleştirdikleri temizlik çalışması kapsamında alt geçitleri her sabah süpürüp temizliyor. Periyodik sıra ile akşamları da sabunlu sularla yıkıyor, alt geçitlerin hoş kokmasını sağlıyor.
Ekipler 7/24 İş Başında…
Sincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri çevre temizliği konusunda mesai harcamaya devam ediyor. Sincan’a yakışır bir çevre için çalışmalarını özenle yürüten ekipler, belediyenin sorumluluk alanlarında detaylı temizlik çalışmaları yapıyor. Yaya ekipler tarafından kaldırımlar ve yol kenarları süpürülürken, vakumlu temizleme aracı ile süpürme ve yıkama işlemleri gerçekleştiriliyor. Sincan halkına daha sağlıklı bir ortam sağlamak amacıyla özellikle çöp konteynerlerinin temizliği için titiz bir çalışma yürütülüyor. Bunların yanında pazar yerleri, camiler de temizleniyor.
Sincan Çiçek Gibi Kokuyor
Sabah saatlerinde çarşı merkezi, kaldırımlar kokulu sabunlu sularla yıkanıyor. Temizlik ardından özel püskürtmeli araçlarla gül, lavanta gibi hoş kokular sıkılıyor, Sincan çiçek gibi kokuyor. 
Kaynak: Haber Merkezi