Turgut Altınok Kırıkkaleliler buluşmasına katıldı

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok Kırıkkaleliler Buluşmasına katıldı.
Buluşmada MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, AK Parti Keçiören Belediye Başkan Adayı Zafer Çoktan,  AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cemal Güngör, AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivan, AK Parti Grup Başkanvekili Fatih Ünal, Kırıkkaleli Dernekler Federasyonu Başkanı Cemal Sertkaya ve Kırıkkaleli vatandaşlar yer aldı.
“Gerçek anket sokaklardır”Katılımcılara hitaben konuşan Turgut Altınok, vatandaşları sahte anketlere karşı uyardı gerçek anketlerin sokaklar olduğunu söyledi. Altınok, “Yıllardır siyasetin içindeyiz.  At gözlüğüyle değil objektif baktığımızda sokak Altınok diyor. Sosyal medyadaki yalan anketlere bakmayın. Gerçek anket buradadır, gerçek anket sokaklardadır” ifadesini kullandı.
“Ankara gri bir kasabaya döndü”Ankara’ya kazandırmayı planladıkları projelere ilişkin de konuşan Altınok şunları söyledi: “Ankara’da trafik ve ulaşım ciddi bir problem. 5 yıldır Ankara’nın ışıkları söndü. Vereceğimiz oy 5 yıllık oy değil. Kızılay’da akşam hayat bitiyor. Ankara gri bir kasabaya döndü. Ankara dünyanın en güzel ülkesinin başkentidir. Ankara’nın ticaretini ve ekonomisini geliştireceğiz. Ankara tarımın başkenti olacak. Hayvancılığı destekleyeceğiz. 10 tane organize sanayi bölgesi kuracağız, istihdam sağlayacağız. Akyurt Fuar Alanı’nı tamamlayacağız, fuar turizmini geliştireceğiz. Ankara artık kabuğunu kırmalı, turizmde sanatta tarımda hayvancılıkta kültür ve sanatta da başkent olmalıdır.”
“Suya yüzde 50 indirim yapacağız”Altınok Ankara’da suya yüzde 50 indirim yapacaklarını söyledi. Altınok, “Ankaralı, Türkiye’nin en pahalı suyunu tüketiyor. Suya yüzde 50 indirim yapacağız. Ankara’nın suyu güvenle içilebilecek. Su problemini çözeceğimiz gibi Ankara’da ulaşım sorunlarını da çözeceğiz. Üniversite öğrencilerimize ulaşımı ücretsiz yapacağız. EGO zarar ediyor. Alacağımız yeni elektrikli otobüslerle bu zararı telafi edip bunu da öğrencilerimize ücretsiz ulaşım olarak sunacağız.” diye konuştu.