Yenimahalle kursiyerleri “Mutluyuz” dedi

Yenimahalle Belediyesi, 20 YENİMEK kurs merkezinde 60 branşta eğitim alan kursiyerlerin kültür-sanat ile buluşması ve sosyalleşmesi amacıyla çeşitli programlar düzenliyor. YENİMEK kursiyerleri son olarak “Mutluyuz” filmini izleyerek sinema keyfinin tadına vardı.
Yenimahalle Belediyesi, sinema günlerinin ilk periyodunda YENİMEK kursiyerlerini, İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu’nu bir araya getiren, evlilik ve ilişki komedisi “Mutluyuz” adlı filmde buluşturdu.
Geçtiğimiz haftalarda galası yapılan ve evlilikler üzerine eğlence dolu bir komedi sunan filmde, kursiyerler keyifli bir gün geçirdi.
Film, en yakın arkadaşın sevgili veya eş olmasının avantajları ve dezavantajları üzerine yorum yaparak, farklı insan ilişkilerini ve mutluluğa giden yolu romantik bir komedi perspektifiyle izleyiciye aktarıyor.
Ocak ayı boyunca sinema keyfi sürecekAcity ve Podyum AVM’de gerçekleşen kış sinema etkinliğinde 100’den fazla kursiyer film izleme imkanı buldu.
Ocak ayı boyunca sürecek olan Kış Sineması Günleri etkinliği kapsamında ilçenin farklı sinema salonlarında yaklaşık bin kursiyerhenüz vizyona girmiş birbirinden kıymetli yapımlarda buluşmaya devam edecek.