Erdoğan’ın çağrısı Ankara’da karşılık buldu

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Kahramankazan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlene üye katılım programına katıldı. Özcan burada yaptığı konuşmada 4 buçuk yıldır Ankara’ya çivi çakmayan CHP’li ABB Başkanı Mansur Yavaş’a tepki gösterdi.
Hakan Han Özcan, “Kuruluşundan bu zamana kadar birçok abimiz, ablamız bu partiye emek verdi. Diğer partilerin kuruluşunda da emeği olan insanlar bugün Cumhurbaşkanımızın mücadelesine, ülkemizin mücadelesine katılma kararı aldı. İnşallah bu birliktelik güzel sonuçlara hasıl olur. Bu kutlu davada herkese kapımız açık. İYİ Parti Ankara Milletvekili ne dedi? ‘Allah iyi ki bunlardan Türkiye’yi korumuş’ ifadelerini kullandı. Bütün siyasi partiler ülkesine hizmet etmek için çalışırken muhalefet ne yazık ki sadece muhalefet yapmak için çabalıyor. Ama onu da beceremiyorlar. Cumhurbaşkanımızın yıllardır yakındı en büyük konu budur. Ankara’yı temsil eden CHP’nin Milletvekilleri ne yazık ki APO sevicidir. Biz HDP’yi biliriz, CHP’nin cibilliyetini biliriz de sana ne oluyor. Sen İHA’ları, SİHA’LARI TCG Anadolu gemisini göndereceğim diyorsun sana ne oluyor. Sen geçmişte Beypazarı’nı kandırdığın gibi Ankaralıları da kandırdın. Şu anda Başkent perişan oldu. Başkent taşkent oldu.” İfadelerini kullandı.
AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Kahramankazan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen üye katılım programında diğer partilerden AK Parti’ye katılan üyelerin rozetlerini taktı. Özcan AK Parti’ye katılan üyelere, “Biz büyük bir aileyiz. Her geçen gün adım adım daha da büyüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımzıın önderliğinde mazluma umut olmaya devam edeceğiz. Hepinize teşekkür ediyor hoş geldiniz diyorum” diye konuştu.

“BU BİRLİKTELİK GÜZEL SONUÇLARA HASIL OLUR”AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, “Birlikteliğimiz bereketli olsun. İnşallah bu birliktelik ve beraber oluş da nice engelleri hep beraber aşarak şehrimize, ülkemize, coğrafyamıza yeni umutlar olmuş olur. Kuruluşundan bu zamana kadar birçok abimiz, ablamız bu partiye emek verdi. Diğer partilerin kuruluşunda da emeği olan insanlar bugün Cumhurbaşkanımızın mücadelesine, ülkemizin mücadelesine katılma kararı aldı. İnşallah bu birliktelik güzel sonuçlara hasıl olur. Bu kutlu davada herkese kapımız açık. Biz nasıl ki 15 Temmuz’da Kahramankazan’da hemşerilerim bayrağımıza, ezanımıza, kendi insanımıza, meclisimize saldırılar yapılırken öyle bir mücadele etti ki tüm dünyaya örnek oldu. O gece vatanı satanların karşısında vatana sahip çıkanlar vardı. O gece siyah ve beyaz netti, hakla batıl netti. Ülkemizi o sıkıntılı zamanlardan el birliği ile kurtardık. Cumhur İttifakı her zaman etle tırnak gibi oldu. Birilerinin ittifakı gibi bir yerlerden gelmiş talimatla kurulan bir ittifak değil. Cumhur ittifakı Türkiye’yi savunurken kuruldu.” dedi.