Saç kesimi, renklendirme sunumları ilgi odağı oldu

Ankara Kuaförler Güzellik Salonları ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Köksal Özcan, Beauty Life Expo Ankara/ Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım, Kuaför ve Berber Ekipmanları Fuarı’nda saç modasının öncü isimlerinden dünyaca ünlü eğitmen Cristian Balan ile Türk kuaförlerinin ilham kaynağı Arca Acar’ın sergiledikleri gösteriler ile ilgi odağı olduklarını söyledi.
Oda Başkanı Özcan, “Congresium Fuar Merkezi’nde düzenlediğimiz ve üç gün süren Beauty Life Expo Ankara / Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım, Kuaför ve Berber Ekipmanları Fuarı’nda Türkiye’nin dört bir tarafından sektörün öncü firmalarının katılımlarının yanı sıra saç modasının öncü isimleri de sergiledikleri gösteriler ile fuara ayrı bir enerji kattılar. Bu kapsamda dünyaca ünlü eğitmen Cristian Balan ile Türkiye’nin alanında en iyi eğitici eğitmenlerinden, uluslararası alanda ülkemizi ‘eğitmen’ kimliği ile temsil eden ve farklı yaklaşımıyla sektöre önemli katkılar sunan Arca Acar da davetimiz üzerine katıldıkları fuarımızda farklı yöntemlerle saç kesimi, renklendirme ve şekillendirme teknikleri üzerine uygulamalı bir sunum gerçekleştirdiler. Her ikisinin de sergiledikleri gösteriler oldukça ilgi çekici olurken, fuarda adlarından söz ettirdiler. Katılımlarından ve kattıkları ufuk açıcı gösterilerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.
Ayrıca, Ankara Kuaförler Güzellik Salonları ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliği ile düzenlenen fuarımızın organizasyon sorumluluğunu üstlenen Us Fuarcılığın kurucusu Ülker Selviler’e de teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.