Thirty Seconds to Mars 2024 sezonu Dünya turu kapsamında Türkiye’de

Efsane müzisyenler, 27 Ekim 2024’te İstanbul’da Ülker Sports Arena’da uzun zamandır beklenen konseri verecek.
Jared ve Shannon Leto kardeşleri, 15 Eylül’de Concord Records’tan çıkan altıncı stüdyo albümleri “It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day” ile muzaffer bir geri dönüş yapıyor. İnsanlık deneyiminin karanlık taraflarından dünyanın umuduna ve güzelliğine kadar albümdeki her şarkısı gerçek bir müzik şaheseri. Baş single “Stuck” alternatif radyo listelerinde birinci numaralara çıkış yaparak İtalya’da en iyi 10 hit arasına girdi ve Almanya listelerinde bir numaralı olan “Seasons” şarkısı şimdiden bu turnenin marşı haline geldi.
Türkiye, Thirty Seconds to Mars’ın yeni albümdeki şarkılarla canlı konser vereceği ülkelerden biri olacak. Grubumuz Latin Amerika, Avrupa ve Kuzey Amerika’yı ziyaret edecek; bu, son yıllardaki ilk manşet turu ve kariyerlerinin en parlak turnelerinden biri olacağına söz veriyor.
Biletler Thirty Second to Mars resmi sitesinde 13 Haziran yerel saati 12:00 itibarıyla.
İstanbul’daki Thirty Seconds to Mars konserine katılın, çünkü hayatınız boyunca unutamayacağınız bir akşam olacak!
Biletini ilk satın alanlar sırasında yer almak için kaydolun27 Ekim 2024
Pazar
ISTANBUL, TURKEY
Ülker Sports Arena
Kaydolun ve satışlar başladığında sizin e-postaniza göndereceğimiz promosyon koduyla fan biletinizi garanti altına alın. THIRTY SECONDS TO MARS konserine kesin giriş ve en iyi fiyat garantisi !
Neden kayıt olmalıyım?
Satışlar başladığında, kaydolduktan sonra alacağınız e-postada verilen Fan Ön Sıra biletlerinizi satın alabilirsiniz. En iyi bilet fiyatını alacak ve Thirty Seconds to Mars gösterisine garantili giriş hakkı kazanacaksınız.
 
Konserlere katılmak için yaş sınırı var mı?
Sınırsız.
Bilet nasıl alırım?
Satışların başlamasından sonra biletleri bilet operatörlerinin ve şehir bilet gişelerinin web sitelerinden satın alabilirsiniz.
Organizatörle nasıl iletişim kurarım?
E-posta yazın info@mticket.eu
Konserler nerede ve ne zaman?
27 Ekim, İSTANBUL, TÜRKİYE, ÜLKER SPOR ARENASI
Biletlerin yazdırılması gerekiyor mu?
Hayır, telefonunuzda gösterebilirsiniz.